salon

odnowy

biologicznej

nasz zespół

Kamila Zacharewicz dietetyk


Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zarówno praktyk jak i teoretyk – wykładowca kursów zawodowych z dietetyki. Autorka publikacji naukowych oraz popularnonaukowych o tematyce żywieniowej. Specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz terapii żywieniowej w chorobach dietozależnych.

W swojej pracy stawia przede wszystkim na profilaktykę oraz edukację żywieniową, zarówno osób wymagających stosowania dietoterapii w rozmaitych schorzeniach, jak i zdrowych osób, które pragną zmienić swój styl życia. Współpracę z klientem opiera na indywidualnym podejściu oraz wsparciu – niezbędnych dla zmiany nawyków żywieniowych. Swoim zamiłowaniem do zdrowej kuchni zaraża nie tylko najbliższych, ale również swoich pacjentów.

MAGDALENA ŁOŚ recepcjonistka


Absolwentka Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie na kierunku turystyka i rekreacja, specjalizacja kinezygerontoprofilaktyka. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem. Jej profesjonalizm i pozytywne podejście do życia sprawiają, że swoją pracę wykonuje z radością, którą zaraża klientów oraz cały zespół.

JOANNA ZYS kosmetolog i technik usług kosmetycznych


Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Kosmetologia to jej pasja zrodzona z zamiłowania do piękna i estetyki, która przekłada się na indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Zawsze służy swoją wiedzą, umiejętnościami i radą oraz zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Profesjonalnie i indywidualnie dopasowuje program pielęgnacyjny do każdego klienta i potrzeb jego skóry, dzięki czemu chwile spędzone w gabinecie to czas relaksu i odprężenia. Cały czas doskonali swój warsztat biorąc udział w szeregu szkoleń, seminariów oraz targach kosmetycznych.

ANNA KOWALSKA kosmetyczka


Ukończyła Podyplomowe Studium Kosmetyczne w Warszawie. Od 15 lat zajmuje się kosmetyką twarzy, ciała oraz wykonuje manicure i pedicure. Doświadczenie, które zdobyła w swojej karierze, pozwala Jej na pełen profesjonalizm i zaangażowanie w indywidualnym doborze zabiegów i sposobie pielęgnacji różnych typów cery.

EWELINA ROSA manager


Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy managera. Swoje doświadczenie nabyła jako manager Klubu Aktorów Scena, Hotelu Młyn Klekotki, Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowego Jaworowy Dwór.  Pracę traktuje jako wyzwanie i hobby, któremu jest całkowicie poświęcona. Kompetentnie udzieli wszelkich informacji i odpowie na każde pytanie.

Supriyana masażystka


Rodowita Indonezyjka, która sekrety technik masażu zgłębiała w prestiżowej szkole Bali SPA Training Center znajdującej się na tropikalnej wyspie Bali. Jest ekspertem w dziedzinie zabiegów tajskich i indonezyjskich. Posiada szeroką wiedzę z zakresu aromaterapii, refleksoterapii oraz ajurwedy. Specjalizuje się w oryginalnych masażach balijskich, ale zna również techniki masażu hawajskiego, shiatsu, szweckiego oraz antycellulitowego.